Hakkımızda

Hakkımızda

Doğan Hayat Eğitim Yönetim Yatırım Danışmanlığı Uzm. Psk. Mustafa DOĞAN tarafından açılmış ve açılacak olan özel okullara çözüm ortağı olmak amacıyla faaliyete geçmiştir. 

Kurucumuz Mustafa DOĞAN, 19 Mayıs Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünden 2009 yılında mezun oldu. Kocaeli’de 2009-2011 yılları arasında psikolojik danışman olarak görev yapmıştır. 
2011 yılında MEB’den istifa ederek Özel Çorlu Küçük Şeyler Anaokulunu kurmuştur. Kiralık bir binada okulculuğa başlayan Doğan, bir yıl gibi kısa sürede mimari projesini kendisinin çizdiği okul binasını inşa ederek yeni binasına taşınmıştır. Mevcut kiralık okulunun ruhsat devrini gerçekleştirmiştir.
2011-2015 yılları arasında hem kuruculuğunu hem de okul müdürlüğü görevini yürütmüştür. Bu süre zarfında öğretmen eğitimi ve veli eğitimleri vermiştir. Çeşitli sosyal sorumluluk projelerinin öncülüğünü yapmıştır. 2015 yılında kendi markası olan Doğan Hayat Koleji’ni kurarak Kurucu Müdürlüğünü yapmıştır.
2017 yılında İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji Bölümünde yüksek lisansını tamamlamıştır. 450 saat süren uygulamalı İstanbul Üniversitesi Aile Danışmanlığı eğitimini de tamamlayarak aile danışmanı unvanını elde etmiştir. İstanbul Busıness Schooldan Finansal Yönetim ve Stratejik Planlama Eğitimi, Stratejik Yönetim ve Liderlik eğitimlerini de almıştır.
2018 yılında açılmış ve açılacak olan özel okulların eğitim, yönetim, yatırım süreçlerine danışmanlık yapmak amacıyla, kuruculuğunu ve yöneticiliğini yaptığı okulunu devretmiştir. Akademik çalışmalarına ve bireysel mesleki çalışmalarına da devam etmektedir.